Yeni Sac Şekillendirme ve parça üretim projeleri için mevcut pres hattı yeterli olmayan müşterilerimizin ön seri üretimlerini yapabilmeleri, ilk ürün gruplarını piyasaya çıkarabilmeleri için tek baskı ve transfer kalıpları ile çalışabileceğiniz bir pres hattı ile sac parça baskı hizmeti verilmektedir.

Bu hizmetten faydalanan müşterilerimiz, · ön seri veya deneme üretimleri için pres kapasitemizi kullanarak iş imkanlarını genişletebilirler.

  • Mevcut pres hatlarındaki bir arıza halinde,
  • Mevcut pres parametlerinin yeni kalıplara yeterli olmaması halinde
  • Yeni pres yatırımını karşılamayacak düşük sayıda baskı ihtiyacında

Pres hattımızda mevcut pres kabiliyetlerimiz ve aksesuarlar sergilenmekte, pres yatırımı planlanırken, hangi donanımların satın alınması gerektiğine görerek karar verilebilmesi sağlanmaktadır.

Pres hattımız, robotik otomasyon ve kalıp içi transfer projelerimiz için bir laboratuar ortamı temin ederek, otomasyon projelerinin mekanik aksam ve yazılımının denemeleri yapılıp, finalize edildikten sonra müşteri fabrikaya çalışır halde teslimine imkan sağlamaktadır.

Güncel durum itibariyle pres numune baskı kapasitemiz toplam 6 preste

Pres Gücü : 1000 Ton
Tabla Ebadı : 2800 x 1600 mm ………….seviyesindedir.
Planlanan projlerinize göre pres hattımıza robotik manipulatör, otomasyon veya farklı operasyonel donanımların eklemesi yapılabilir.

Pres hattımız bu bağlamda farklı pres ve otomasyon çözümlerini müşterilerimize fabrika ortamında sergilenmesi imkanını sağlamaktadır.

Empty tab. Edit page to add content here.
Empty tab. Edit page to add content here.